Gizlilik

Analizportal.com sitesi kullanıcılarına,üyelerine yada editörlerine ait bilgilerin gizliliği konusunda özel hayatın ve kişisel verilerin korunması prensibini kendisine düstur edinmiş, bu bağlamda alınabilecek tüm önlemleri yer sağlayıcısı olan “yoncu.com”     aracılığıyla temin etmiştir.

Analizportal.com olarak sitemize kayıt olan, sitemizi kullanan yada yorum ve içerik paylaşımında bulunan kişilerden istenen bilgiler tamamiyle kişilerin verdiği bilgilere göre siteden daha kapsamlı olarak faydalanabilmelerini sağlamak içindir.

Analizportal.com site yönetimi alınan bilgilerin hiçbir şekilde kayıt altına alınmadığını kullanıcılarına taahhüt etmekle beraber, resmi makamlarca istenilen bilgilerin ilgili merciilere iletilmesi hususunda gereğinin yapılacağını beyan eder.

Analizportal.com, kullanıcının kendi isteğiyle verdiği bilgilerin yine kendi isteğiyle başka birine aktarılması hususundan doğabilecek hiçbir yasal ve cezai sorumluluğu kabullenmemektedir.

Yukarıda yazılı hususların zamanın en kısa anında dahi olsa siteyi kullanan kişilerce bilindiği hususu varsayımından hareketle ekstra bildirim yapma zorunluluğunun üzerimize atfedilemeyeceğini bildirir, sitemizde hoşça vakit geçirmenizi temenni ederiz.

 

©Analiz Portal