Kullanım Koşulları

Tanımlar:

Site: analizportal.com ve ona bağlı bulunan tüm içerik,bağlantı,sayfa ve linkler

Ziyaretçi (kullanıcı) : siteye herhangi bir şekilde zamanın en kısa anında dahi olsa giriş yapan, siteden üye olmaksızın faydalanan, site içerisinde bulunan herhangi bir bağlantıya tıklayan kişi.

Üye: sitenin ilgili alanından (gerekli bilgileri vermek koşuluyla) üyelik formunu doldurup, üyelik şartlarını sağladığı düşünülerek üyeliği onaylanan kişiler.

Önemli Uyarı:

  1. Analziportal.com sitesi Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının haklarına ve genel kabul görmüş insan haklarına bağlılığın bir gereği olarak telif haklarına uyacağını taahhüt eder. Ancak sitemiz editör yada yazar olarak bünyesinde faaliyet gösteren kişilerin paylaştığı yazı,görüntü ve dosyalardan doğacak olan yada doğması muhtemel olan telif hakkı ihlalleri hususunda detaylı inceleme yapmak zorunda değildir. Bu bağlamda telif hakkı ihlali olduğu düşünülen yukarıda sayılan unsurlar, iletişim bölümünden bildirilmediği sürece sitemiz herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.

  2. Ziyaretçiler ya da üyeler site içerisinde yaptıkları paylaşım veya yorumlardan yasal olarak kendileri sorumludur. Bu konuda site üzerine sorumluluk atfedilemez.

  3. Site üzerinde bulunan paylaşımlardan dolayı herhangi bir veya daha fazla kişi veya kurumun zarar gördüğü, göreceği düşüncesine sahip kullanıcıların iletişim bölümünden konuyla alakalı şikayetlerini bildirmeden siteyi, site kurucularını, kullanıcılarını veya üyelerini sorumluluk altına sokması kabul edilemez.

Site kullanıcılarının, üyelerinin veya zamanın en kısa anında dahi olsa siteyi kullanmış olan kişilerin yukarıdaki uyarıları bildiği kabul edilerek sitenin ekstra bildirim yapma zorunluluğunun üzerimize atfedilemeyeciği hususunu beyan ederiz.